Podmienky vrátenia

Tovar môžete vrátiť do 14 dní. Pokiaľ od doručenia tovaru ubehlo viac ako 14 dní, nemôžeme Vám, žiaľ, ponúknuť vrátenie alebo výmenu položky.

Aby ste mali nárok na vrátenie tovaru, musí byť Vaša položka nepoužitá a v pôvodnom stave. Výrobok musí byť v originálnom balení. Niektoré produkty nie je možné vrátiť. 

Náhrada nebude poskytnutá:

Za žiadnu položku, ktorá nie je v pôvodnom stave, je poškodená alebo chýbajú jej časti z dôvodov, ktoré nie sú spôsobené našou chybou.

Za žiadnu položku, ktorá bola doručená pred viac ako 14 dňami.

Aby sme Vašu náhradu mohli uskutočniť, vyžadujeme dôkaz o zaplatení tovaru.

Existujú určité situácie, kedy je môžné garantovať len čiastočnú náhradu (pokiaľ sa uplatňuje).

Náhrady (pokiaľ sa uplatňuje)

Po obdržaní a preskúmaní Vášho vráteného tovaru Vám zašleme e-mail, aby sme Vám oznámili, že sme Vami vrátený tovar prijali. Tiež Vás budeme informovať o schválení alebo zamietnutí náhrad.

Od všetkých finančných náhrad odčítame pôvodné poštovné náklady a náklady na balenie. Nepreberáme žiadnu zodpovednosť za prípadné colné a daňové poplatky za vrátené balíky. Ak vzniknú, budú odčítané z celkovej sumy náhrady spolu s akoukoľvek náležitou škodou alebo pôvodnými poštovými poplatkami.

Každé vrátenie neželaného tovaru podlieha 30% poplatku na pokrytie nákladov  za opätovné naskladnenie a naše pôvodné poplatky za poštovné a balné.

Pokiaľ bola Vaša náhrada schválená, vrátenie platby bude spracované a peniaze budú automaticky prevedené podľa Vami zvoleného pôvodného spôsobu platby behom presne určeného počtu dní. Všetky podrobnosti by mali byť objasnené zástupcom nášho oddelenia služieb zákazníkom. 

Neskoré alebo neobdržané náhrady (pokiaľ sa uplatňuje)

Pokiaľ ste Vašu náhradu doposiaľ nedostali, kontaktujte, prosím, náš zákaznícky servis so žiadosťou ďalších informácií.

e-mail: sales@staniceponuk.com

Zľavené položky (pokiaľ sa uplatňuje)

Je možné vrátiť iba položky s bežnou cenou, bohužiaľ, nie je možné vrátiť zľavený tovar. 

Výmena tovaru (pokiaľ sa uplatňuje)

Môžeme nahradiť položky, pokiaľ majú závadu alebo sú poškodené. Ak ich chcete vymeniť za rovnakú položku, pošlite nám e-mail na adresu
e-mail: sales@staniceponuk.com

 

V prípade, že Vaša poštová adresa nie je správna, nemôžeme niesť zodpovednosť, pretože sme tovar poslali na adresu, ktorú ste nám poskytli a chyba nie je na našej strane.

V niektorých prípadoch môžeme prehodnotiť opätovné zaslanie Vášho tovaru.
Pokiaľ Vás ani druhá dodávka nedostihne, je nám ľúto, ale nie sme schopní Vám pomôcť. 

Darčeky

Pokiaľ bola položka pri zakúpení označená ako darček a odoslaná priamo Vám, obdržíte darčekový kredit v hodnote Vášho nákupu. Po obdržaní vrátenej položky Vám bude odoslaný darčekový certifikát.

Pokiaľ položka pri zakúpení nebola označená ako darček a darujúci si nechal zásielku poslať na svoju adresu, aby Vám darček daroval neskôr, pošleme náhradu darujúcemu a on bude informovaný o Vašom vrátení. 

Doprava

Pred vrátením produktu nás najskôr kontaktujte e-mailom.

Za náklady spojené s vrátením tovaru zodpovedáte Vy. Nie je možné získať náhradu za poštovné. Pokiaľ získate náhradu, cena za dopravu Vám bude z danej sumy odpočítaná.

V závislosti od miesta Vášho bydliska sa môže doba obdržania vymeneného produktu líšiť.

Negarantujeme, že Vami vrátený tovar obdržíme.