Clickpack Pro - funkčný a štýlový batoh na ochranu pred krádežou
ClickPack Pro - funkčný batoh proti krádeži

Clickpack Pro - najlepší funkčný a štýlový batoh na ochranu proti krádeži
ClickPack Pro je batoh vyrobený s trojitou ochranou proti krádeži, ktorý vám umožní vychutnať si scenériu kdekoľvek, bez toho, aby ste sa museli obávať, či stratíte svoje veci alebo nie.
Nielenže má dvojitú vrstvu YKK, zips odolný voči výbuchu, ktorý sa zaisťuje vpredu, ale aj výsuvný kovový zámok, ktorý uzamkne tašku k plotu alebo stĺpu.
Konečne má aj RFID magnetové pásky, ktoré zabezpečia bezpečnosť vašich kreditných kariet, zatiaľ čo samotný batoh má dvojitú ochrannú vrstvu proti dažďu, aby zvládol tie najnáročnejšie poveternostné podmienky.
ClickPack Pro má špeciálnu tkaninu odolnú voči porezaniu, ktorá je o 40% silnejšia ako Kevlar, takže si môžete byť istý, že sa nikto nebude môcť do batoha dostať nožom.
Keď sú cestovný ruch a obchod súčasťou vášho každodenného života, môžete sa obávať, že niekto ukradne vaše veci, vybije sa vám telefón alebo zabudnete, kde do tašky ste dali určité nevyhnutnosti. Náš tím mal tiež rovnaké skúsenosti a strávili sme celý rok študovaním spôsobu, akým ľudia cestujú. Batoh ClickPack proti krádeži sme navrhli ako výsledok kombinácie "bezpečnosti, úložného priestoru, príslušenstva, pohodlia a krásy. Radi by sme využili platformu crowdfunding na zdieľanie tejto úžasnej inovácie, aby sa viac ľudí mohlo tešiť na pôžitok z cestovania a lepšieho životného štýlu.
TSA certifikovaný zámok na heslo YKK Zips odolný proti explózii Jednoduchá prístupová taška Externé USB nabíjanie Stiahnuteľný drôtový zámok Vnútorný modulárny úložný systém Skrytý rozšírený úložné vrecká Materiál: Polyester Podšívka: Pletené tkaniny Veľkosť: 46cm x 34cm x 16cm Hmotnosť: 1289 g Kapacita: 17,3L
Farba: čierna, sivá


>>> viac gadgets

ClickPack Pro - funkčný batoh proti krádeži

  • Kód produktu: CPPAFBP
  • Dostupnosť: Skladom
  • 40 176,-Ft   21 489,-Ft


24-48 hod. Doprava zаdarmо + Dobierka

kupujúcich sa na to práve pozerá

Súvisiace produkty

Cestovateľský ruksak s USB nabíjačkou na notebook a ochranou proti ukradnutiu

Cestovateľský ruksak s USB nabíjačkou na notebook a ochranou proti ukradnutiu

V obchodoch sa nepredáva! Najlepší cestovateľský ruksak s USB nabíjačkou na notebook a ochranou..

18 375,-Ft 36 750,-Ft

Štítky: batoh